درباره سالوت

شرکت سالوت به جهت حمایت از تولید ملی و اشتغال زایی جوانان و توسعه و رونق کسب و کار داخلی و همچنین به منظور پوشش کالا و اجناس مورد نیاز بازار و معرفی آن به فروشگاه های سراسر کشور و تسهیل مبادلات کالا، دسترسی به بازار گسترده، کاهش هزینه های طرفین مبادله شکل گرفته و سال هاست به تولید و عرضه محصولات خود اقدام نموده است .
در راستای حمایت از تولید ملی و اشتغال زایی، شرکت سالوت باعث اشتغال زایی مستقیم بالغ بر 100 نفر به صورت مستقیم و صد ها نفر به صورت غیر مستقیم شده است.
دایره فعالیت شرکت سالوت فراتر از ارسال به تمام ایران رفته و صادرات را به کشورهای روسیه، امارات متحده، عمان، گرجستان، آذربایجان و افغانستان نیز آغاز نموده ایم.
ما بر آن شدیم که با معرفی گستره وسیع کالاهایی متنوعی از جمله، لوازم خانه و آشپزخانه، محصوالت بهداشتی، زیبایی و سلامت، لوازم تزئینی و دکوراسیون، و لوازم کاربردی منزل، ظروف و لوازم آشپزخانه، ظروف سرو و پذیرایی و … به صورت عمده دسترسی آسانی به این مجموعه وسیع از کالا ها را فراهم کنیم.

رضایت مشتریان
95%
خدمات پس از فروش
90%
گواهینامه

آرمان ها و اهداف سالوت

از دیگر اهدافی که مجموعه ما در جهت دستیابی به آن تلاش خواهد کرد، کم نمودن فاصله عرضه و تقاضا می باشد، به گونه ای که هر خریدار بتواند به راحتی به محصولات مورد نظر خود دسترسی داشته باشد و بررسی کند و آن را با قیمتی یکسان در سراسر ایران تهیه نماید.
عدم وجود واسطه در فروش محصول، خود به کاهش قیمت کالا و در نتیجه افزایش توان خرید و رشد اقتصادی بازار کمک می نماید. کاهش قیمت کالا و نزدیک شدن قیمت آن به نرخ حقیقی باعث رشد فروش، افزایش سودآوری، گردش مالی مناسب و راه اندازی چرخه اقتصاد خواهد شد.
ما بر آنیم تا با کمک متخصصین این امر و همچنین مشایعت و همراهی شما عزیزان در جهت تحقق این اهداف گام برداریم.

آیکن آدمک
مدیرعامل
سعید عبدی
آیکن آدمک
مدیر فروش
خانم پازوکی
آیکن آدمک
مدیر تولید
وحید ندایی
آیکن آدمک
کنترل کیفیت
محسن نبی زاده 

تمام تلاش سالوت کیفیت بالای محصولات است.

آخرین مقالات
ــــــــــــــ