بهترین آبچکان برای آشپزخانه

بهترین آبچکان برای آشپزخانه شما کدام است ؟

 

شاید تا به حال برای شما هم سوال شده باشد که بهترین آبچکان برای آشپزخانه منزل شما کدام است. آبچکان ها یکی از ضروری ترین وسیله هایی هستند که باید در هر آشپزخانه باشد ‌‌.

آبچکان ها جنس های متفاوتی دارند. چوبی ، استیل و یا پلاستیک . که هر کدام از آن ها ویژگی های مخصوص به خود را دارند ‌.

با ما همراه باشید تا در ادامه بهترین آبچکان ها را به شما معرفی کنیم .

بهترین آبچکان برای آشپزخانه

مجموعه سالوت همراه در راستای لوازم آشپزخانه ، دکوراتیو محصولات کاربردی و متنوعی را طراحی و تولید کرده است .

با افتخار در سایت ما آبچکان های متنوعی وجود دارد که شما می‌ توانید بر اساس نیاز خود یکی از این آبچکان ها را تهیه و خریداری کنید.

این محصول به شما کمک میکنید که در سرعت بیشتری با نظم ظرف های خود را بچینید . طراحی این آبچکان ها به گونه ای است که به آشپزخانه شما زیبایی بیشتری می‌دهد و راحتی زیادی برای افراد در آشپزخانه به وجود می آورد .

بهترین آبچکان برای آشپزخانه

 

علاوه بر آشپزخانه های معمولی برای آشپزخانه هایی که فضای کافی ندارند گزینه بسیار مناسبی است ، چرا که می ‌توانید آبچکان را روی سینک بگذارید و به راحتی از آن استفاده کنید و ظرف هایتان را روی آن قرار بدید و وقتی خشک شد جمعشان کنید .

آبچکان ها مدل های مختلفی دارند که شما می‌توانید بر اساس نیاز و سلیقه ی خود یکی از آن ها را انتخاب کنید .

آبچکان یک طبقه آلومینیوم

این آبچکان به شکل مستطیل شکل ساخته شده است و به خاطر ویژگی هایی که دارد در گروه وسایل نظم دهنده ی آشپزخانه ، قرار می‌ گیرد.

از دو بخش تشکیل شده است که یک بخش برای ظرف های بزرگ و بخش دیگر برای بشقاب است ، یک جا قاشقی دارد که قاشق و چنگال و چاقو ها را در آن جا قرار می‌دهید و یک بخش دیگر برای آویزان کردن لیوان .

یک سینی هم در زیر این آبچکان قرار دارد که آب ظرف ها آن جا ریخته می‌ شود و بعد از هر بار استفاده به راحتی میتوانید سینی را جدا کنید و آب سینی را خالی کنید و دوباره به حالت اول برگردانید . این آبچکان چند رنگ دارد که شما می‌توانید بر اساس سلیقه و دکوراسیون آشپزخانه ی خود یکی از این آبچکان ها را انتخاب کنید.

 

بهترین آبچکان برای آشپزخانه

 

آبچکان 1.5 طبقه آلومینیومی

این آبچکان یک طبقه و نصفی است . دارای رنگ های متنوع است و از جنس مرغوب و با کیفیت تولید شده است .

بخشی برای قرار دادن کاسه و بشقاب ، یک بخش برای قاشق و چنگال و چاقو ها ، یک بخش برای نگه داری از لیوان و استکان ها و یک بخش هم برای قابلمه و ظرف های بزرگ تر .

 

آبچکان پشت پنجره ای

این آبچکان طراحی متفاوتی دارد و روی سینک قرار نمی‌گیرد بلکه در پشت شیر ظرفشویی نصب می‌شود.  علاوه بر کاربردی بودنش ظاهری زیبا دارد و می‌تواند به عنوان جزئی از دکور آشپزخانه ی شما باشد .

 

این آبچکان علاوه بر داشتن بخش هایی برای نگه داشتن کاسه ، بشقاب ، قاشق و چنگال ، لیوان و استکان ها ، جایی برای مایع ظرفشویی و محصولات مربوط به آن هم دارد.

 

از طرفی میتوانید میوه های خود را بشویید و در آبچکان قرار بدهید تا خشک بشوند و جایی هم برای نگه داشتن تخت گوش دارد که می‌توانید تخت گوش را به راحتی رویش بگذارید تا خشک بشود . در کل این محصول بسیار کاربردی است و از طراحی زیبایی برخوردار است .

بهترین آبچکان برای آشپزخانه

از اینکه تا اینجا همراه ما بوده اید از شما ممنونیم .

شما می‌توانید تنها با نگاه کردن بخش ظروف نظم دهنده ی آشپزخانه در سایت ما ده ها مدل از انواع آبچکان ها را ببینید ،

که از طراحی بسیار زیبایی برخوردارند و هم چنین با کیفیت ساخته شده اند و از قیمت‌ مناسبی هم برخوردارند .

لطفاً امتیاز دهید
نویسنده:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو
دسته بندی ها
دسته‌ها
مقالات مرتبط