لوازم آشپزخانه مدرن و چیدمان آن

لوازم آشپزخانه مدرن و چیدمان آن

چیدمان آشپزخانه ی منزل شما, دارای اهمیت بالایی است. شما باید با چیدمان لوازم آشپزخانه مدرن آشنایی داشته باشید.

شما می توانید در منزل خود, آشپزخانه را به سبک خودتان چیدمان کنید. با کمک نکات زیر به شما می آموزیم چطور این کار را به آسانی انجام دهید.

دکوراسیون آشپزخانه ی منزل شما :

اولین نکته ای که قبل از شروع به کار نیاز است در نظر داشته باشید, توجه به رنگ ها می باشد. سعید کنید رنگ هایی را انتخاب کنید که با روحیات شما و دیگرافراد خانواده تان سازگار باشد.

انتخاب رنگ می بایست برای : کابیت ها , پرده, لوازم آشپزخانه ظروف و حتی گلدان ها در نظر گرفت شده باشد.

همچنین نیاز است به رنگ دیوار ها و کاشی های مابین کابینت ها را دقت داشته باشید.

لوازم آشپزخانه مدرن و چیدمان آن

دکوراسیون آشپزخانه مدرن در منزل :‌

این سبک بیشتر توجه به خطوط ظریف تر و ساده تر دارد . برای اینکه این سبک را در آشپزخانه منزل خود داشته باشید می بایست همه چیز را ساده انتخاب کنید.

در سبک مدرن, بیشتر رنگ های خنثی مانند: طوسی, سفید و مشکی و یا خاکستری استفاده می شود. این رنگ ها در کنار یکدیگر باید ایجاد حس آرامش و فضای آرام و بدون تنش می شود.

استفاده از لوازم آشپزخانه ی فلزی

برای دکوراسیون مدرن در آشپزخانه, لوازم آشپزخانه ی فلزی یک اصل مهم است. عناصر فلزی ظاهری مدرن به آشپزخانه می بخشد و در عین حال مزایای عملی را نیز ارائه می‌دهد. بادوام، مقاوم در برابر زنگ زدگی و تمیز کردن آسان هستند و آنها را برای فضای آشپزخانه ایده آل می‌ کند. بسته به رنگ، همچنین می‌ توانند فضایی گرم و مجلل ایجاد کنند و ظرافت را به آن اضافه کنند. لوازم فلزی آشپزخانه مانند قفسه های ادویه جات، جا دستمالی یا سینی های سرو و استند های آشپزخانه و …. نه تنها کاربردی هستند، بلکه به عنوان لهجه های شیک نیز عمل می کنند.

لوازم آشپزخانه مدرن و چیدمان آن

بکار گیری بیشتر رنگ مشکی:

برای آشپزخانه های مدرن می توانید از ترکیب بیشتره رنگ مشکی با دیگر رنگ ها استفاده کنید. دقت داشته باشید که کابینت ها , فرش ها و حتی پرده ها می بایست دارای طراحی و خطوط ساده ای باشند.

لهجه های سفید یا بژ کنتراست و تعادل را ایجاد می‌ کنند. استفاده از مواد مرغوب مانند فلز بر کیفیت و دوام تجهیزات آشپزخانه تاکید دارد. این دکوراسیون ساده فضایی مرتب و آرام را ایجاد می‌کند که در آن عملکرد در مرکز توجه قرار می‌ گیرد. دکوراسیون آشپزخانه مشکی به سبک ساده تجسم مدرنیته و سادگی در عین حال است.

لطفاً امتیاز دهید
نویسنده:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو
دسته بندی ها
دسته‌ها
مقالات مرتبط