سبد پذیرایی میوه و شیرینی دو طبقه

سبد پذیرایی میوه و شیرینی دو طبقه

اگر برای مهمانی های بزرگ نیاز به ظرف پذیرایی دارید یا همیشه مهمان دارید و از جمعیت زیادی باید پذیرایی کنید، پیشنهاد ما به شما سبد پذیرایی میوه و شیرینی دو طبقه  است.

که برای مهمانی های کوچک و علی الخصوص بزرگ، انتخابی مناسب است و باعث می‌شود. پذیرایی شما به بهترین نحو ممکن انجام بشود و دیگر نگرانی بابت ظرف پذیرایی میوه نداشته باشید. با ما همراه باشید تا در ادامه با معرفی این سبد دو طبقه میوه، بتوانید یکی از این ها را برای خانه ی خود تهیه کنید و در مجالس و مهمانی ها از آن استفاده کنید‌.

سبد پذیرایی میوه و شیرینی دو طبقه

 

سبد پذیرایی میوه و شیرینی

شکل ظاهری محصول:

این محصول از دو طبقه تشکیل شده است که به راحتی میتوانید میوه و شیرینی را در آن قرار بدهید و استفاده کنید. فضای کافی دارد و لازم نیست نگران این باشید که کوچک باشد.

دو طبقه بودن این سبد به نظر از مهم ترین ویژگی این محصول خواهد بود. چرا که شما می‌توانید در یک طبقه از این سبد میوه و در طبقه ی دیگر شیرینی بچینید و آن را تزيين کنید. این سبد کاربرد های دیگری هم دارد، به عنوان مثال شما می‌توانید روی این سبد گل آرایی و میوه آرایی کنید. و سبد میوه و شیرینی خود را به زیبا ترین شکل ممکن برسانید. در واقع برای دیزاین کردن این محصول انتخاب خیلی مناسبی است. از طرفی این سبد به شکل خیلی زیبایی طراحی و تولید شده است که در هر جای خانه آن را قرار بدهید قشنگی خود را نشان خواهد داد و چشم گیر خواهید بود.

سبد پذیرایی میوه و شیرینی دو طبقه

ساختار بدنه و وزن :

این ظرف زیبا و ‌کاربردی دو طبقه دارد که طبقه ی بالا از طبقه ی پایینِ آن کوچک تر است. کف سبد از چوب قهوه ای رنگ است. و دسته ها و بدنه از فلز مشکی است که ترکیب چوب و فلز امروزه خیلی بین مردم محبوب است و به خاطر اینکه ترکیب زیبایی می‌شود خیلی از افراد در جاهای مختلف خانه از ترکیب چوب و فلز استفاده می‌کنند
کف این محصول به طور یک دست و صاف از چوب است و همین باعث می‌شود میوه ها شیرینی از سبد نیفتند و چیزی خراب نشود. البته که سبد میوه ی دو طبقه دسته هایی هم در بغل خود دارد که هم باعث نیفتاد میوه و شیرینی می‌شود هم این که شما به راحتی می‌توانید با گرفتن دسته هایش آن را به هرجایی که می‌خواهید منتقل کنید و استفاده کنید. بالای سبد هم یک دسته ی چوبی وجود دارد که به زیبایی و کاربردی بودن کار می افزاید و شما میتوانید برای جا به جا کردن سبد دو طبقه ی میوه، از آن استفاده کنید‌
وزن این سبد بسیار مناسب است و به راحتی قابل جا به جایی است. شما می‌توانید با گرفتن دسته ی این سبد آن را هرجایی که می‌خواهید قرار بدهید و از این زیبایی لذت ببرید.

کاربرد سبد پذیرایی میوه و شیرینی :

شما ميتوانيد از این محصول برای چیز های دیگر هم استفاده کنید. در واقع یک بار هزینه می‌کنید و محصولی دارید که چند کاره است و برای کار های مختلف می‌توانید از آن استفاده کنید. به عنوان مثال شما می‌توانید از این سبد دو طبقه به عنوان دکوری هم استفاده کنید و لوازم دکوری روی آن قرار بدهید. و روی میز یا هرجای دیگر قرار بدهید و لذت ببرید.

می‌توانید به عنوان پا سماوری از آن استفاده کنید و پا سماوری هایتان و دیگر وسایلی که کنار سماور قرار میگیرد را روی آن قرار بدهید و استفاده کنید. حتی می‌توانید به عنوان جایی برای خوراکی هایی که روی میز پذیرایی قرار می‌دهید هم از آن استفاده کنید.

سبد پذیرایی میوه و شیرینی دو طبقه

یعنی وسایل پذیرایی مثل شیرینی و شکلات و خوراکی های روی میز را در این سبد قرار بدهید و استفاده کنید. در واقع شما با خرید یک محصول چمد محصول متفاوت خواهید داشت که هر بار می‌توانید از آن برای کار های متفاوت استفاده کنید. وقتی که مهمان های زیاد دارید به عنوان سبد پذیرایی میوه و شیرینی. در زمان های دیگر به عنوان پا سماوری و یا روی میز پذیرایی قرار بدهید.

در نتیجه اگر محصولی میخواهید که جنس خوبی داشته باشد، کاربردی باشد و بتوانید در موقعیت های مختلف از آن استفاده کنید، در پذیرایی به شما کمک کند، قابل حمل باشد و سنگین نباشد، ظاهر زیبایی داشته باشد و برای دیزاین کردن هم گزینه ی مناسبی باشد، پیشنهاد ما به شما سبد دو طبقه میوه است.

لطفاً امتیاز دهید
نویسنده:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو
دسته بندی ها
دسته‌ها
مقالات مرتبط