خرید راف نظم دهنده

راهنمای خرید راف نظم دهنده کابینت

در خیلی از خانه ها برای افراد پیش آمده است که فضای داخلی کابینت های آشپزخانه شان کم باشد و جا برای وسیله ها و ظروف در داخل کابینت نداشته باشند. ( خرید راف نظم دهنده )‌

این‌ محصول راه حلی برای این موضوع است و کمک زیادی به شما خواهد کرد. راف های فلزی با پایه تاشو باعث می‌شود که یک طبقه دیگر به کابینت شما اضافه شود و ظرف هایتان رو روی آن قرار بدهید. با ما همراه باشید تا در ادامه با معرفی این محصول کاربردی، کابینت های خود را بزرگ تر و جا دار تر کنید.

خرید راف نظم دهنده

خرید راف نظم دهنده

شکل ظاهری محصول:

این محصول یک طبقه دارد که میله ها به صورت موازی روی آن قرار دارند. و پایه ای دارد که باعث ایجاد فاصله میان کابینت و ظروف می شود.

پایه های استند تاشو است. وقتی این راف را در کابینت‌ قرار می‌دهید در واقع دو طبقه برای قرارد دادن وسیله ها و ظروف در کابینت دارید و فضای کابینت را دو برابر می‌کند. شما می‌توانید از این راف ها برای هرجایی که می‌خواهید استفاده کنید.

طوری طراحی شده که برای هر فضایی و هر عنوان استفاده ای مناسب است. به عنوان مثال اگر در محل کار، میزتان فضای کمی دارد می‌توانید یکی از این راف ها تهیه کنید و مقداری از فایل ها و کاغذ های مربوطه و چیز های دیگری که دارید را روی این راف ها بگذارید.

این محصول نظم دهنده حتی برای میز مطالعه یا به عنوان استندی برای قرار دادن وسیله های دکوری خانه هم مناسب است. و شما می توانید با توجه به نیاز خود یکی از این راف ها را تهیه و استفاده کنید.

رنگ راف یک طبقه ی تاشو:

رنگ این محصول یکی از رنگ های خنثی و مکمل است که برای هر سلیقه ای با هر تم، رنگ و دکوراسیون خانه‌ ای مناسب است و به راحتی با همه چیز ست می‌شود. راف های یک طبقه ی تاشو به رنگ نقره ای خود فلز هستند. همان طور که میدانید این رنگ به راحتی با هرچیزی هماهنگ میشود. و چون خودش رنگ خنثی ای است باعث می‌شود هر وسیله ای که روی راف قرار بدهید، خودش را نشان بدهد. و زیبایی را نشان بدهد.

در تولید این راف کابینتی از رنگ با کیفتی استفاده شده است که خراب نمی‌شود. یعنی شما هر چقدر این راف را بشویید و استفاده کنید تغییری در رنگ و ظاهر محصول نخواهید دید. چون با کیفیت ترین مواد رنگ شده و همین کیفیت باعث شده است که راف ها هیچ وقت رنگشان کدر نشود، نپرد و تغییر نکند. در واقع نسبت به رطوبت مقام است و رطوبت باعث نمی‌شود که خراب بشود یا زنگ بزند.

جنس راف یک طبقه ی تاشو:

جنس این محصول از فلز با کیفیت است که زنگ نمی‌زند و با شست و شوی مداوم خراب نمیشود و شما تغییری در ظاهر یا باطن محصول احساس نخواهید کرد. این محصول بسیار سبک اما محکم است. پایه هایی که دارد توانایی تحمل وسیله و ظروف های زیاد و سنگین را دارد و استقامت بالایی دارد.

شما می‌توانید بدون‌ نگرانی و استرس هر ظرفی ‌که می‌خواهید را روی راف قرار بدهید. و با اطمینان به استحکام و مقاومت بالای راف، نگران نباشید و خیالتان راحت باشد. وقتی راف را در کابینت قرار می‌دهیدو پایه های آن را باز می‌کنید فاصله ی بین کابینت و پایه ها تا طبقه ی اول راف همان فضای قبلی کابینت شما است ولی طبقه ی اول راف فضای جدید است.

در واقع فضای داخلی کابینت ها را دو برابر می‌کند و جا برای وسیله های جدید باز می‌کند. این محصول وسیله ای است که فضای بیشتری را برای کابینت ها و جاهای دیگر ایجاد می‌کند و نظم دهنده‌ ی خانه و آشپزخانه شما میشود. این راف های یک طبقه ی پایه دار تاثیر زیادی در نظم و کاربری آشپزخانه و خانه ی شما می‌شود.

قیمت راف یک طبقه ی تاشو:

قیمت این محصول بسیار مناسب است و افراد با هر بودجه ای که دارند می‌توانند یکی از این راف ها را انتخاب و خریداری کنند.شما با پرداخت هزینه ی کم، سود زیادی کرده اید. چرا که دیگر لازم نیست به خاطر فضای کم کابینت های آشپزخانه تان و کمبود جا تصمیم به ساخت کابینت ها یا تغییر منزل بدهید. این محصول نظم دهنده‌ کمک زیادی به شما می‌کند و از هزینه های زیاد و سنگین شما را دور نگه می‌دارد.

خرید راف نظم دهنده

خرید راف نظم دهنده کابینتی :

اگر یک محصول می‌خواهید که رنگ زیبایی داشته باشد، حکم کابینت دوم را داشته باشید، فضای دو برابری برای کابینت های تان ایجاد کند. و از شلختگی و بی نظمی کابینت ها جلوگیری کند، استفاده و دسترسی آسانی داشته باشد. و شست و شوی آسانی داشته باشد، جنس خوبی داشته باشد و کیفیت در آن حرف اول را بزند، پیشنهاد ما به شما راف های یک طبقه ی تاشو است که سال های سال برای شما کار میکند و خراب نمی‌شود.

لطفاً امتیاز دهید
نویسنده:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو
دسته بندی ها
دسته‌ها
مقالات مرتبط