طی سطلی سالوت

تمیز کردن سطوحی که غیرقابل دسترسی با طی سطلی سالوت

تمیز کردن کف سالن های پذیرایی و آشپزخانه همیشه یکی از دغدغه های خانم ها بوده. طی سطلی میکروفایبر یک طی سطلی مناسب برای همه ی سطوح است. که می‌تواند به نقاطی که غیر قابل دسترسی هستند هم برسد و آن جا را تمیز کند.( طی سطلی سالوت )

طی سطلی سالوت :

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که طی ای را خریده باشید که نتواند همه ی سطوح سالن پذیرایی یا آشپزخانه را تمیز کند. و کار شما نا تمام‌ مانده باشد، اما این طی ها با طراحی و تولیدی که داشته اند می‌توانند همه ی سطوح در دسترس و حتی سطوح غیر دسترس را هم تمیز کنند و درخشندگی و تمیزی سطوح را به شما هدیه بدهند.

این طی سطلی یک محصول کاربردی و با کیفیت است که می‌تواند به راحتی کف آشپزخانه و سالن شما را تمیز کند. و زمین را از آشغال و زباله های موجود، پاک می‌کند.

طی سطلی سالوت

قدرت جذب بالای طی سطلی میکروفایبر:

این محصول با قدرت جذب بالایی که دارد به راحتی چربی،آب و لکه هایی که کف زمین هست را پاک می‌کند و به شما یک نتیجه ی عالی و درخشان می‌دهد. از طرفی این طی مانند سایر محصولات ما مثل قمقمه ی اسپری دار، دوست دار و محافظ طبیعت و محیط زیست است. و از موادی تهیه و تولید شده است که نه تنها به محیط زیست آسیب نمیرساند بلکه دوست دار محیط زیست هم هست.

دسترسی به تمام نقاط:

شاید گاهی برای شما هم پیش آمده باشد که بخواید نقاطی از آشپزخانه یا سالن پذیرایی را تمیز کنید ولی هرکاری کنید نشود و آن نقطه تمیز نشود. این محصول با کیفیت و ویژگی هایی که دارد به راحتی دور دست ترین نقاط هم تمیز می‌کند و این کمک بزرگی است به افرادی که همیشه از این موضوع ناراحت بودند. این طی ویژگی و مزایای دیگری هم دارد.

شست و شوی آسان و راحت طی سطلی میکروفایبر:

طی سطلی میکروفایبر قابل شست و شو است و شما می توانید پس از هر بار استفاده طی را بشویید. شما می‌توانید این طی را بارها و بارها بشویید و از آن استفاده کنید. در واقع شما با یک بار هزینه کردن محصولی دارید که سال های طولانی برای شما کار میکند و دوام کیفیت بالایی دارد.

جنس و حمل نقل آسان طی سطلی میکروفایبر:

جنس این محصول از پلاستیک است و به همین خاطر وزن مناسبی دارد. شما می‌توانید این طی را به راحتی جا به جایی کنید. و در همه ی نقاط خانه، بچرخانیدش و آن را حمل کنید. در واقع یکی از مزایای خوب این طی، حمل و نقل آسان آن است. اینکه شما می‌توانید این طی را در هر جایی از خانه بچرخانید.

پد اضافه ی طی سطلی میکروفایبر:

طی سطلی میکروفایبر دو عدد پد نمگیر همراه خود دارد که شما می‌توانید این دو پد را بشویید و بعد از مدتی از پد جدید استفاده کنید.

آبگیری طی سطلی میکروفایبر:

هنگام خرید طی سطلی باید به این نکته توجه داشته باشید که آبگیری طی در چه حدی است و آیا کیفیت لازم را دارد؟ طی سطلی آبگیری بالایی دارد و می‌تواند مقدار زیادی از مایعاتی که روی زمین ریخته است را به خود جذب کند و شما با یک بار طی کشیدن می‌توانید آشپزخانه ی خود را مثل روز اول تمیز و درخشان ببینید.

قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه طی سطلی میکروفایبر:

این طی سطلی سالوت یک سری دارد که قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه دارد و همانطور که بالاتر گفتیم، می‌تواند تمام نقاط دور از دسترس را تمیز کند. در واقع یکی از مهم ترین ویژگی هایی که هر طی سطلی باید داشته باشد، سری با چرخش ۳۶۰ درجه است.  این ویژگی باعث راحتی کار شما می شود و باعث می‌شود که دیگر لازم نباشد شما نیروی زیادی را برای تمیز کردن کف آشپزخانه یا سالن از دست بدهید. به راحتی میتوانید سطوح مورد نظر خود را تمیز کنید و احساس خستگی نکنید و انرژی زیادی را از دست ندهید.

مخزن های طی سطلی میکروفایبر:

ویژگی دیگری که این محصول دارد دو مخزنی بودن آن است. طی سطلی میکروفایبر دو مخزن جداگانه دارد. یک مخزن برای آب تمیز و یک مخزن برای آب کثیف. این ویژگی طی سطلی میکروفایبر باعث شده است که مصرف آب شما کم تر بشود. و از آب کم تری برای تمیز کردن سطوح استفاده کنید. شما می‌توانید پس از هر بار استفاده مقدار آب تمیزی که باقی مانده است را بردارید و برای سری بعد استفاده کنید. این طوری آب خیلی کم تری مصرف می‌شود و هزینه های شما خیلی کم تر میشود.

رنگ و ظاهر طی سطلی میکروفایبر:

این محصول در رنگ های متنوع و زیبایی تولید شده است که شما میتوانید بر اساس تم آشپزخانه، دکوراسیون و سلیقه خود یکی از این طی های سطلی میکروفایبر را انتخاب و خریداری کنید.

 

در نتیجه طی سطلی میکروفایبر یک انتخاب عالی برای شما است که می‌تواند تمام نقاط را تمیز کند. در واقع با کیفیت و ویژگی هایی که دارد یک محصول عمری برای شما خواهد بود که کار شما را راحت میکند.

لطفاً امتیاز دهید
نویسنده:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو
دسته بندی ها
دسته‌ها
مقالات مرتبط