تفاوت شیکر و قمقمه و معرفی آن ها

تفاوت شیکر و قمقمه و معرفی آن ها

اگر شما هم ورزش میکنید یا به فعالیت های مختلف بپردازید حتما متوجه خواهید شد که به یک قمقمه یا شیکر نیاز دارید که بر اساس فعالیت خود می توانید یکی از این دو محصول را تهیه کنید و استفاده کنید.(تفاوت شیکر و قمقمه)

تفاوت شیکر و قمقمه

همه ی افراد با قمقمه و مزایایی که دارد آشنا هستند اما با شیکر، نه. شیکر ها محصولات جدیدی هستند که ورزشکاران حرفه ای از آن استفاده می‌کنند. شیکر های ورزشی معمولا برای مخلوط کردن مکمل های پروتئینی و نوشیدن این پروتئین ها مناسب هستند.

با ما همراه باشید تا با بررسی تفاوت های قمقمه و شیکر، انتخاب مناسب خود را داشته باشید.

تفاوت شیکر و قمقمه :

تفاوت قمقمه و شیکر از لحاظ ظاهری:

شیکر ها نسبت به قمقمه ها پهن تر و بزرگ تر هستند. همراه شیکر توپ غلطان و درپوش آن به فروش میرسد که برای بهتر قاطی کردن مواد پروتئینی تولید شده اند. شیکر ها یک محفظه بزرگ تر دارند که همان طور که قبل تر گفتیم، برای پودر و مکمل های پروتئینی است. تا شما به آسانی پودر را داخل شیکر بریزید و از آن استفاده کنید.

جنس شیکر و قمقمه ها:

قمقمه ها و شیکر ها هر دو می توانند از جنس پت و یا پلاستیک ضد حساسیت تولید شوند. شما به راحتی می‌توانید آن ها را در کوله یا ساک ورزشی خود قرار بدهید و سنگينی چیزی را احساس نکنید.

شیکرها دارای مدل های ساده و فانتزی هستند. که شما می توانید با توجه به ورزش و فعالیتی که انجام می‌دهید شیکر مناسب خود را انتخاب و خریداری کنید.

شیکر ها برای مخلوط کردن مکمل های پروتئینی است. اما از آن ها میتوانید برای نگه داشتن نوشیدنی های مختلف مثل آب قهوه یا هر نوشیدنی دیگری استفاده کنید

شیکر ها دارای رنگ و طرح های متنوع هستند. ‌ که شما بر اساس سلیقه ی شخصی خود می‌توانید یکی از این شیکر ها را انتخاب و تهیه کنید.

تفاوت شیکر و قمقمه در استفاده :

استفاده از شیکر ها روش های به خصوص خود را دارد. شما ابتدا باید مایع خود را داخل شیکر بریزید. هر مایعی که دارید آب شیر یا هرچیز دیگری‌. شیکر ها علامت های اندازه گیری دارند که شما می توانید بر اساس آن تا آنجا که لازم است نوشیدنی بریزید. سپس پودر پروتئین خود را داخل شیکر بریزید و هر مواد و خوراکی دیگر  که دوست دارید هم به آن اضافه کنید. و بعد در شیکر را ببندید و آن را محکم تکان بدهید تا پودر با آب ترکیب بشود و بعد از مدتی مکمل شما آماده است.

مزیت شیکر های ورزشی :

شیکرها به دلیل داشتن بدنه ی مقاوم , زنگ نمی‌زنند و پوست نمیندازند. داخل بدنه یک توپ غلطان از جنس فلز یا پلاستیک وجود دارد که محلولی یک دست به شما تحویل می‌دهد,  همه ی اجزای آن با هم مخلوط شده است. و تبدیل به یک مکمل پروتئینی مفید برای ورزش است.

کار با شیکر ها خیلی ساده است. قفلی که روی در خود دارد به راحتی باز و بسته می‌شود. شما می‌توانید هنگام ورزش کردن و تمرین به آسانی در شیکر خود را باز کنید و استفاده کنید. اصلا وقت شما را نمی‌گیرد و شما درگیر باز کردن در شیکر نخواهید شد.

تفاوت شیکر و قمقمه

قمقمه ها هم مزایا و ویژگی های خود را دارند. همراه داشتن یک بطری آب با کیفیت انتخاب خوبی برای نوشیدن آب می باشد.

قمقمه اسپری دار سالوت :

برای مثال قمقمه های اسپری دار یکی از جدید ترین و محبوب ترین قمقمه های بازار است که این روز ها در هر خانه ای یکی از این قمقمه ها پیدا می‌شود. این مدل قمقمه ها جنس نشکن و ضد خش دارند. یعنی اگر حین تمرین و ورزش از دست شما بیفتد هیچ آسیبی به آن وارد نمی‌شود. و مثل روز اول ظاهر و کیفیت خود را حفظ می‌کند. دمای نوشیدنی شما را حفظ می‌کند. ضد ضربه است و در پوش محکم با واشر های ضد نشتی دارد که از نشتی آب جلوگیری می‌کند. دارای تنوع رنگ بالایی هستند که این مزیت دست شما را برای انتخاب رنگ و خرید باز می‌گذارد. و می‌توانید بر اساس سلیقه ی خود یکی از این قمقمه ها خریداری کنید.

شیکر و قمقمه جفتشان محصولات کاربردی و با کیفیتی ‌هستند. شما بر اساس نیاز خود می‌توانید یکی از این دو محصول را تهیه و از آن استفاده کنید. چه قمقمه بخرید چه شیکر در آخر محصولی دارید ‌که به سلامتی شما کمک می‌کند. و در واقع مثل یک یاد آور عمل می‌کند تا شما یادتان نرود آب یا مکمل های پروتئینی تان رو بنوشید.

لطفاً امتیاز دهید
نویسنده:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *