بهترین وسیله برای نظافت راهرو و راه پله

بهترین وسیله برای نظافت راهرو و راه پله

نظافت منزل و نظافت راهرو و راه پله را می توان یکی از مهم ترین چالش های پیش رو برای خانم ها دانست.

 بهترین وسیله برای نظافت منزل:

نظافت یکی از مهم ترین نیازهای منزل و ساختمان های مسکونی به شمار می رود و باید با دقت بسیار زیادی انجام شود. در نظر داشته باشید که خدمات مربوط به تمیزکاری منزل و راه پله امروزه از سوی شرکت های معتبر ارائه شده و در دسترس شما می باشد.

نظافت راه پله ها و راهرو:

در نظر داشته باشید که تمیزکاری و نظافت در یک ساختمان مسکونی و همچنین یک منزل باعث می شود تا میزان بهداشت بهبود پیدا کرده و خطر میزان ابتلا به بیماری های مختلف از جمله بیماری های تنفسی را کاهش می دهد.

شما می توانید با استفاده از این خدمات در کوتاه ترین زمان به بهترین شکل استفاده داشته باشید. در نظر بگیرید که استفاده از خدمات تمیزکاری برای منزل می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما باشد و همینطور در محیط های ساختمانی نیز می توانید نسبت به استفاده از این خدمات اقدام کنید.

بهترین وسیله برای نظافت راهرو و راه پله

استفاده از طی سطلی سالوت

طی سطلی سالوت یکی از وسایل نظافت و بهداشتی است که می تواند مشکل شما را برای نظافت منزل حل نماید.

این طی دارای سطل ایستاده و کم جا می باشد. شما می توانید به راحتی بعد از استفاده طی را در گوشه ای در کمترین جا نگه داری کنید.

همچنین طی سطلی سالوت, دارای سری میکروفایبر با گردش 360 درجه است. این گردش به شما کمک می کند تا گوشه های پله ها را نیز بتوانید خیلی راحت نظافت کنید.

سری میکروفایبر طی سطلی, جذب آب و گرد و خاک را دو برابر کرده و هیچ گونه آلودگی و گرد و خاکی را بعد از نظافت باغی نمی گذازد.

محفظه شست و شو و خشک کن:

معمولا مشکل خانم ها بعد از طی کشیدن و یا در هنگام انجام این کار, خشک کردن پر سری طی می باشد. طی سطلی سالوت این مشکل را نیز حل کرده است.

طی دارای محفظه ای جدا با طراحی جدید و خاص می باشد. در این قسمت با چندین با کشیدن طی به بدنه,  سری طی خشک می شود .

لطفاً امتیاز دهید
نویسنده:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو
دسته بندی ها
دسته‌ها
مقالات مرتبط