اهمیت قمقمه کودک برای بچه ها

اهمیت قمقمه کودک برای بچه ها

همان طور که میدانید حجم زیادی از بدن هر فرد را آب تشکیل میدهد.

مصرف آب برای کودکان و بزرگسالان کاری ضروری می باشد . جالب است بدانید بدن انسان بدون غذا چند روزی را تحمل میکند ولی بدون آب نه.

اهمیت قمقمه کودک برای بچه ها

تشویق کودکان به مصرف آب :

بدن کودکان نیز به مقدار قابل توجهی آب نیاز دارد. و این مقدار باید در طول روز تامین شود.

والدین باید در طول روز کودک را با روش های متفاوت تشویق به نوشیدن آب کنند .بسیاری از کودکان از خوردن آب امتناع می کنند. پدر و مادر وظیفه دارند این مشکل را با کمک وسایل و لوازم فانتزی و بازی های مختلف حل نمایند.

استفاده از لیوان و قمقمه فانتزی :

اگر  فرزند شما علاقه ای به نوشیدن اب ندارد. میتوانید از یک لیوان یا قمقمه فانتزی استفاده کنید. داشتن یک قمقمه فانتزی همراه با نی برای آشامیدن می تواند یک روش آسان و کاربردی برای اینکه فرزند دلبند شما به نوشیدن آب علاقه مند شود, باشد.

امروزه در بازار های فروش لوازم و وسایل کودکان, شما می توانید مدل های متنوعی از بطری های آب و قمقمه را مشاهده کنید.

سعی کنید در خرید قمقمه نظر فرزندتان را نیز سوال کنید و او را در خرید سهیم کنید . معمولا کودکان وسایل و لوازمی را که خودشان با سلیقه ی خودشان انتخاب و خرید می کنند را بیشتر دوست دارند.

اهمیت قمقمه کودک برای بچه ها

برای خرید قمقمه کودک چه مواردی را رعایت کنیم؟

 متریال بکار رفته در تولید :

قبل از خرید حتما به جنس به کار رفته درتولید قمقمه ها توجه کنید. قمقمه ها باید از مواد مرغوب و بدون بو و مزه تولید شده باشند. اگر موارد به کار رفته در قمقمه ها درجه یک نباشند. مایعات و نوشیدنی ها درون بطری بو و مزه ی بدی به خود می گیرند. این مورد به تنهایی باعث می شود فرزندتان نسبت به آب حس ناخوشایند پیدا کند.

طرح و مدل بدنه :

شما می توانید باتوجه به سلیقه ی فرزندتان, جنسیت و حتی علاقه ی او به شخصیت های کارتونی مدل قمقمه را انتخاب کنید .

قمقمه ها دو مدل دارند یا ساده یا همراه با نی  سعی کنید مدلی را انتخاب کنید که هم درب پیچی و هم درب دارای نی داشته باشند.

از نظر هزینه :

قمقمه ها با توجه به موارد بالا , یعنی جنس و کیفیت, مدل و طرح و همچنین ظرفیت آبی که درون قمقمه قرار میگرد. دارای قیمت های متنوعی هستند. شما می توانید با توجه به بودجه ای که در نظر دارید یک قمقمه مناسب کودکتان خریداری نمایید .

شرکت سالوت, اولین تولید کننده قمقمه های اسپری دار در ایران می باشد . شما می توانید این مدل قمقمه و حتی مدل های متنوع دیگر را از طریق سایت خریداری نمایید.

اهمیت قمقمه کودک برای بچه ها

لطفاً امتیاز دهید
نویسنده:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو
دسته بندی ها
دسته‌ها
مقالات مرتبط